Peticija za razresenje Aleksandre Radisavljevic iz LDP-a.

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition Peticija za razresenje Aleksandre Radisavljevic iz LDP-a..


Guest

#1

2011-07-17 17:42

Ona vredja mesecima vec, udaljuje ljude zbog iznosenja svog misljenja koje nema veze sa strankom vec se ne slazu sa njenim licnim vidjenjem zivota. Ne ustrucava se da vredja licno, porodicu i veru. Sve to radi navodno u ime ldp-a. Vrh stranke treba da zna sta rade podredjeni.

Guest

#2

2011-07-17 17:45

Mom muzu je rekla da dete nije njegovo, da ne moze da me seksualno zadovolji, da je alkoholicar i kepec rosavi. Na kraju svadje a pre odlaska je rekla, ne moze mi niko nista jer ja sam LDP. Sigurna sam da LDP sankcionise takvo ponasanje u ime LDP.

This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 20:32


This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 20:43



Guest

#5 Re:

2011-07-17 20:43

This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 21:06



Guest

#7

2011-07-17 21:40

Nenormalnim osobama nije tu mesto a ona je jedna od takvih!

This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 21:56



Guest

#9

2011-07-17 22:03


GORANE PODRSKA TEBI I TVOJOJ PORODICI!!!

Kako kaze Bruno Mezenga:" nista se vi ne brinite za nas dal cemo je odvesti ili ne ona je nassa u to smo sigurni , ona je prava Cetnicka diva".
U 21. veku doticna osoba "ponela titulu" ČETNIČKE DIVE na 11-juli na dan GENOCIDA!!!
NIKO NEMA TO PRAVO DA SVOJE EKSTREMISTICKE POTEZE SKRIVA POD IMENOM STRANKE...PA MAKAR TO BIO I LDP.
Svest ili je imaš ili je nemaš ili je stekneš vremenom...
Lajanje na zvezde nije primereno ni adolescentima, a ne punoletnim odraslim osobama. Takvi me ljudi podsjecaju na azil za napustene pse *lajanje i kevtanje na sve strane ...
Dok ovi koji misle da su toliko "inteligentni" da ne mogu progovoriti kako ne bi nesto lupili ili se sa nekim zbog svoje gluposti ne bi zamerili... takvi i treba da cute uvek i da ne klimaju glavom dok slusaju, jer i onako nista ne razumeju. Samo cool!
Ovaj svet je ipak nekako napavljen po meri jakih...
Samosvesnim i mentalo jakim ljudima ne postoje prepreke u svakom vidu komunikacije.
Samokontrola i razum mogu oblikovati um - koji je tako neukrotivo tvrdoglav, a opet može biti tako krotak. Mudrost i vera u sebe.
Ispravna sabranost je, zapravo, neophodna osnova za ispravno zivljenje i ispravno misljenje - svuda, u svako doba i za svakog.
Covek koji govori istinu i koji voli pravdu, ne stidi se izneti svoje misljenje!!!
Nepostovati stav STANKE i svoje vlastito JA, za mene to nije osobina dostojna "coveka".


This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 22:07


This post has been removed by its writer (Show details)

2011-07-17 22:12


This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 22:39



Anonymous

#13 Re: Molim da mi se kopira gde sam i kada pljuvao Cedomira Jovanovica.

2011-07-17 22:43

#10: -

Pr vo dokaz pa onda prica.


Anonymous

#14 Hajde vi koji podrzavate Aleksandru...

2011-07-17 22:46

I tvrdite da sam ja pljuvao LDP i Cedu. Molim vas objavite sve moje komentare te vrste. Znate sta? Nema ih. Pre nego sto stavite sebe i svoju cast uz tu prostakusu, pre nego sto pocnete sa optuzbama, dajte dokaze. Dokaza o Aleksandrinim delovanjima ima puno. Dobice je centrala LDPa. Onda zovite LDP pa je branite tamo.
Vidakovic OO LDP NS

#15 GORAN MITROVIC JE NAPRAVIO KRIVICNO DELO SA PETICIJOM!

2011-07-17 22:51

Izvinite, ako ste Vi Mitrovic Gorane da pokrecete bilo kakvu peticiju i pretite nekome??????
Znate li da ste ovim ugrozili bezbednost Aleksandre Radisavljevic, a isto tako prekrsili i statut stranke, da li to nzate????? Zbog ovoe peticije ce momentalno sutra biti obavestena sluzba VTK-a, vase podatke sve imam, a centrala ce e pozbaviti sa vama. Ja mislim da Vi niste clan, ili ste mozda to skoro postali. Ko vam daje za pravo da spominjete LDP u vasoj peticiji????
Sami sebi ste ovom peticijom naneli stetu.
Pozdrav!

This post has been removed by its writer (Show details)

2011-07-17 22:51


This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 22:56



Anonymous

#18 Za Vidakovica iz OOLDP NS

2011-07-17 23:08

Izvolite mi reci koji clan krivicnog zakona sam prekrsio? Ovo je legalna peticija gde na legalan nacin koristim svoja zakonom zagarantovana prava na slobodu misli. Sem toga, ova peticija ce ici u glavni odbor LDP zajedno sa 200 strana stampanog materijala vase aktiviskinje gde vredja pljuje i ponizava ljude, krijuci se iz LDP. Pozdrav

Anonymous

#19 Sve postove brisem ako su anonimni.

2011-07-17 23:10

Ako se vec bavite lazima i optuzbama, logujte se sa vasim email racunom tako da znam koga da spomenem kao saradnika Aleksandrinog u rusenju mog ugleda.

This post has been removed by the author of this petition (Show details)

2011-07-17 23:11



Guest

#21 Re: Za Vidakovica iz OOLDP NS

2011-07-17 23:14

#18: - Za Vidakovica iz OOLDP NS

Gorane govoris kao dule nesalomivi, a odlicno znas da tih 200 strana gde Aleksandra pljuje LDP NE POSTOJE!!!

NIKADA NIJE PLJUVALA LDP, SA SVIMA VAMA SE POSVADJALA BAS ZBOG LDP-A JER GA JE BRANILA OD VAS KOJI STE JE STALNO KINJILI.

NE POZIVAJ SE VISE NA PORODICNOG COVEKA I OCA DETETA OD DVE GODINE, JER JE ZALOSNO DA KAO TAKAV LAZES!

ODLICNO ZNAS KOLIKO JE SRCEM ZA LDP, SRAM TE BILO DA LAZES!!!


Anonymous

#22 Re: Re: Za Vidakovica iz OOLDP NS

2011-07-17 23:21

#21: - Re: Za Vidakovica iz OOLDP NS

Ja nisam rekao da je Aleksandra pljuvala LDP. Aleksandra pljuje ljude, njihove porodice, decu. Pljuje Bosnjake na dan secanja na Srebrenicu.  Posle svakih njenih napada na Ruzicu Radulovic, na Zivadinku, na Milunku, na Jasminu, na mene... posle svake drame koje pravi po fejsbuku, kaze... ne moze mi niko nista ja sam LDP. E pa nije ona LDP niti LDP odobrava pljuvanje necije dece, porodice, vere. Zasto je tolika frka, ja cu sve dokaze odneti u centralu. Zasto mene sada napadate. ja se borim protiv vulgarnog ponasanja aktiviste jedne stranke koja se krije iza stranke kad god joj se neko suprotstavi.


Guest

#23

2011-07-17 23:36

Mislim da je krajnje neprimereno da je dotična Aleksandra dečka koji je pretio mom sinu i lično priznao da je dobio naređenje od Ace Jevtića menadžera OO LDP Palilula da kaže da u ime vrha LDP-a to i čini - da ga nazove dobrim momkom. Znači po njoj su dobri oni koji prete nečijem detetu POTPUNO bez razloga i ikakvog povoda. Pa tek njeno pozivanje odnosno slanje poruka u 05.00 ujutro na svakih 15 minuta. Svi u kući smo mogli da navijemo budilnik po njenim učestalim pretnjama koje su na kraju završile u MUP-u. Toliko o liberalizmu koji je za mene potpuno stran jer nema blage veze sa onim zbog kojih smo i stvarali LDP. Danas je moje dete predmet pretnji, sutra može biti bilo čije. Niko nije rodio dete da ga rastržu stranačke zveri za koje sam mislila da u LDP-u ne postoje.

Guest

#24

2011-07-17 23:47

Molim vas,prestanite ,jel`znate vi kakvu stetu cinite LDP,sa ovim glupostima,niko nema pravo da govori u ime LDP ,obrisite sve i pokusajte medjusobno da resite vase svadje,nemojte u ime LDP,centrala nije duzna da vama odgovori,LDP ima statut program i sve potrebne aparate da radi nezavisno nemojmo mi da mu damo direktive i instrukcije sta LDP treba da radi ,molim vas jos jednom prestanite ,pozdrav svima...

Guest

#25 Re: GORAN MITROVIC JE NAPRAVIO KRIVICNO DELO SA PETICIJOM!

2011-07-17 23:48