Peticija za razresenje Aleksandre Radisavljevic iz LDP-a.

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition Peticija za razresenje Aleksandre Radisavljevic iz LDP-a..

Goran Mitrovic

#51 Re: Re: Milos Arandjelovac OO LDP

2011-07-19 09:03

#49: Milos Arandjelovac OO LDP - Re: Milos Arandjelovac OO LDP

Jesam nazvao sam je cigankom, posto se takvim ulicarskim jezikom sluzi. Jasminu Baskot je nazivala baba devojkom, moje dete tudjim, zena mi se kurva a moj se K**** ne dize. Jesam joj i zapretio da cu joj doci u Arandjelovac. Ciganka jeste, to kazem jos jednom, jer pljuje vredja porodice, sve ona zna. Ko  se nije udao a kome se ne dize. Ja nisam niko i nista sem obicnog glasaca stranke. Ona je neko i nesto u LDP a po fejsbuku u zadnje 2 godine sve svadje se vode oko nje. To je opsta sramota za LDP. Ne kazem ni da je los aktivista, mozda je stvarno mnogo uradila za LDP Arandjelovac. Ali bljuvotine, vulgarnosti, nazivanje ljudi i zena po internetu raznim ulicarskim imenima. Ako nista bar je nepismena i neinteligentna. Milose, ja sa tobom ili bilo kim za 3-4 godine na netu nisam imao konflikt. Ne nameravam ni da ga imam. Ali Centrala mora znati kakve prostakuse rade stvari krijuci se iza stranke.


Guest

#52 Re: gospodjo mitrovic, jeste li citali sta je sve vas muz pisao o aleksandri?svidja vam se nacin na

2011-07-19 19:54


Guest

#53

2012-01-28 02:25

Duga je to prica.Ja sam centralu LDP-a odavno obavestio upravo o tome ali ni do danas nisam dobio nikakvu povratbu ibformaciju u smislu da su bilo sta preduzeli povodom toga!